Dette er tekstversionen af A Fælles Akut Modtagelse
Klik her for at komme til den grafiske version af A Fælles Akut Modtagelse

Forside - Læs op - Sitemap


A Fælles Akut Modtagelse


Find information om Fælles Akut Modtagelse her.

 

Kontakt:

Britt Egeris Jørgensen, Uddannelseskonsulent Uddannelseskonsulent
Britt Egeris Jørgensen

Telefon: 7918 2237 / 5119 3987
Britt.Egeris.Jorgensen@rsyd.dk


Praktikvejledere:

Akita Ansbjerg Kristensen   

Akita Kristensen
Akita.Ansbjerg.Kristensen@rsyd.dk
 

Profilbillede

Lone Poulsen
Lone.Poulsen3@rsyd.dk

Praktikvejleder

Rikke Madsen Gravesen

Rikke.Madsen.Gravesen2@rsyd.dk

sygplejerske

signe Werner Petersen

Signe.Werner.Petersen@rsyd.dk

 

 

 




Region Syddanmark - Email: kontakt@regionsyddanmark.dk