Dette er tekstversionen af B2 Ortopæd- og Kæbekirurgisk
Klik her for at komme til den grafiske version af B2 Ortopæd- og Kæbekirurgisk

Forside - Læs op - Sitemap


B2 Ortopæd- og Kæbekirurgisk


 

Find information om B2 Ortopæd- og Kæbekirurgisk her.

 

Kontakt:

Ulla Kappel

Uddannelseskonsulent
Ulla Kjærgaard Kappel

Telefon: 7918 3536 / 5118 3494
Ulla.Kjaergaard.Kappel@rsyd.dk

 

 

Praktikvejledere:

Vejleder

 

 

Elif Øzcan

Elif.Ozcan@rsyd.dk

Vejleder

Ditte Aagaard Krøis

Ditte.Aagaard.Krois@rsyd.dk

 
Susanne Nørgaard

 

Susanne Nørgaard
Susanne.Norgaard@rsyd.dk 

Vejleder

Camilla Vadh Gammeljord

Camilla.Vadh.Gammeljord@rsyd.dk

 

 





Region Syddanmark - Email: kontakt@regionsyddanmark.dk